Space empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sci-fi textové RPG z daleké budoucnosti.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Johny (Časový výzkum)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 7:24 pm

Seděl jsi spolu s někoika dalšími vědci na Garnharské domovské planetě Garnhar. U počítačů jste již několik dní přemýšleli o nové technologii na spomalení času. Ta, kterou vaše rasa již měla, byla sice dobrá, avšak tato nová by umožnila čas zpomalit mnohem více. Už to vypadalo, že to nikdy neskončí, když jeden z vědců zvolal: "Mám to!" Všichni jste se rychle zvedli ze židlí a běželi se podívat na jeho počítač. Tam byl vypsán vzorec, který měl být novým přínosem pro tuto rasu.

----------------------------------

Za něco přes měsícjste byli všichni pozvýni na test této nové technologie. Na jedné fregatě jste měli letět do pásu asteroidů, kde měl být technologie vyzkoušena. teď ale stojíš ve frontě a čekáš až se dostaneš na řadu k transportéru, který tě dopraví na orbitu na loď.

----------------------------------

Konečně jsi na lodi, která se vydává nadsvtelným pohonem do pásu asteroidů. V klidu jsi ležel ve svojí kajutě a najednou loď cukla. Možná by bylo dobré kontaktovat můstek a zeptat se co se děje.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 8:25 pm

Zvedám se a mířím k intercomu :
"Můstku, co se děje?"
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 8:28 pm

Chvíli slyšíš jenom šumění, ale pak ti někdo odpoví. "Nevíme, najednou jsme zpomalili na podsvětelnou rychlost a začalo se jiskřit z panelů. Nejhorší to je na palubě 4. Mohl byste to tam jíát omrknout?" Na palubě 4... tam bylo to zařízení, které mělo generovat pole zpomaleného času....
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 8:30 pm

" Můstku zkuste nejdřív zkontrolovat známky života na palubě 4.
Je totiž možné že přístroj mohl spustit. V tom případě se všichni na palubě 4. nebudou pohybovat"
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 10:06 pm

"Naše senzory tam jsou něčím rušeny. Nemám vůbec žádný signál z celé paluby. Posílám průzkumného robota." Na datapadu jsi viděl to, co snímala robotova kamera. Paluba 4 vypadala jako ohňostroj. Z panelů se jiskřilo. Robot došel až k místu, kde byl přístroj na zpomalení času. Bylo vidět několik mrtvol jak po cestě, tak i tady u přístroje. Mezi mrtvolami byl i jeden vědec, který ještě teď v mrtvých rukou držel datapad. Vypadalo to, jako kdyby něco kontroloval. Možná objevil nějakou nestabilitu a šel to zkontrolovat když se tohle stalo. Je to ale jedno z mnoha možností.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 10:10 pm

"Musíme počítat s nejhorším můstku. Máme tu nejspíš sabotéra, protože přístroj byl řádně zajištěn. Zamezte prosím jakémukoliv pohybu po lodi! Já to jdu obhlídnout"
Cestou na palubu 4. jsme se ještě stavil pro ochranný oblek, který si hned oblékám a pospíchám na palubu 4.
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 10:40 pm

Jdeš a když se přiblížíš k palubě 4, začne se kelem tebe jiskřit. V ochranném obleku ti to ale nevadí a tak jdeš dál. Když dojdeš až k přístroji, uvidíš někoho v ochranném obleku, který tam něco dělá. Při bližším pohledu zjistíš, že tam nastavuje bombu.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 10:47 pm

Vytáhnu zbraň a pomalu se přiblížím.
"Co to děláš?! A žádné prudké pohyby, jinak tě hned zastřelím!"
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 10:54 pm

Pomalu odstoupí ale ty si všimneš že nálož je už nastavená a odpočítíví 20 minut. Poznáš že to je jeden z vědců, kteří na tmto projektu pracovali, konkrétně ten, co přišel na to, jak t ozprovoznit. "Technologie na měnění času nevěští nic dobrého. Může se to vymknout kontrole, může začít časová válka. Čas je ta nejhrozivější zbraň, která existuje. Musíme zabránit dalšímu výzkumu časových technologií." Teď je před tebou obtížná volba.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 11:01 pm

"Proč zrovna Vy máte něco proti Vašemu projektu? Kdy jste vůbec přišel na to, že to není správné? Jako vědec máte své povinnosti a jako Garnharan víte, že už stejně máme přístroje ovládající čas. Promiňte, ale pokud nechcete projekt dokončit kvůli jeho nebezpečnosti, tak můžeme projekt na chvíli pozastavit a vše znovu propočítat."
Pomalu jsem při tom schovával zbraň, abych si získal jeho důvěru.
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 11:10 pm

"Ale no tak, neříkejte že neznáte nadřízené. Při přepočítávání jsem přišel na to, že veškeré změn času působí nezvratné škody na subprostoru. Tedy zatím nezvratné. Stalo by se tak, že bychom nemohli cestovat nadsvětelnou rychlostí. A nejen my, znamenalo by to totální konec nadsvětelného cestování. Tohle byla jediná šance jak projekt zastavit do doby než přijdu na řešení, jak tyto změny napravit." Mluvil přesvědčivě, ale co tvoje povinnost k nadřízeným? Teď je to teprve těžká situace. Bomba ukazovala 18:47.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 11:14 pm

"Promiňte mi, ale musím Vás brát jako dezertéra. Teď si klekněte a dejte ruce za hlavu!
Teď musím deaktivovat bombu sám a projekt zastavím. To Vám slibuji."
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 11:19 pm

Vědec si klekl a dal ruce za hlavu. Šel jsi deaktivovat bombu a přitom dával pozor jestli se o něco nepokusí. Byl jsi ale překvapen když na tebe promluvil. "Ještě krok a zemřeme tu! Mám dálkový odpalovač, stačí stisknout tlačítko. A jestli mě zabijete, vybouchne to stejně, snímá to moji zníámku života, jakmile budu zraněn nebo zabit, bomba vybuchne." Zastavil jsi se a zamyslel. "Johny? Tady můstek, podejte hlášení."
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 11:59 pm

"Uzavřete a izolujte celou 4. palubu"
Věděl jsem že když to můstek udělá tak ztratí kontakt se 4. palubou
"Vím o Jill...... Vím že ve skutečnosti jste Mark Valoni a Vaše dcera je Jill.....
Nechcete žít pro to aby jste jí našel.......Já jsem našel složku, která nedopatřením neměla pojmenování ani řadové číslo a tak jsem se do ní podíval..... Vím to jen 2 dny, ale vím co udělala vláda s Vaší Jill a vím, kde na ní ty pokusy dělají....... A pokud s tím okamžitě přestanete tak Vám i pomohu ji zachránit."
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 12:13 am

"Víte, možná si myslíte e jste nade mnou vyhrál, ale... tu zprávu jsem psal sám, byla určena pro někoho s kým pracuji. Byla to šifra, kde se sejdeme. Můžu vám to říct protože stejně za 14 minut a 7 sekund oba zemřeme. Pokud ovšem neodložíte tu pistoli."
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 12:21 am

"Asi mi nezbývá nic jiného............"
Mlčky jsem se otočil a odhodil zbraň na spínač stroje, který má zpomalit čas.
Jestli to vyjde, tak by se mohla vytvořit časová dilatace, která by mě mohla hodit zpět v čase, nebo tu s tím cvokem zůstanu pěkně dlouho, ale než si něčeho všimne bude stroj dávno běžet.
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 12:38 am

Pistole stiskla spínač, ale stroj byl zřejmě rozbitý. "Dobře, teď deaktivuji bombu." Řekl vědec a šel zastavit odpočet. Bombu deaktivoval. "Tak dobře, určitě si myslíte, že jsem šílenec... ale vy jste neviděl to, co jsem viděl já... Připadáte mi jako dobrý můž, měl bych vám to ukázat. Valoni volá stíhače. Připravit k teleportaci, dvě osoby, za dvě minuty. Končím." Namačkal něco na datapadu a pak počkal na teleportaci. Objevili jste se v hangáru stíhaček. Před vámi stáli 4 další Garnharové. "Díky hoši, teď mě prosím omluvte." Řekl Valoni a pak ti pokynul abys šel s ním. Došli jste do jedné ze stíhaček kde zapnul počítač a ukázal ti video. Začínalo to tím jak byl u stroje, který jsi dobře znal. Byl to ten stroj, který se měl testovat na této výpravě. Bylo 18:47, což bylo o necelých 20 minut později než bylo teď. Valoni dostal příkaz interkomem pro spuštění stroje. Stiskl tlačítko a pak byl jen šum. Obraz se znovu objevil z osobní kamery Valoniho. Nevěděl co se stalo a díval se okolo sebe. Byl stále na té lodi, ale vypadala mnohem starší. Te´d Valoni video zastavil a ukázal do rohu. "Támhle, podívejte se." Podíval jsi se do rohu kde byl chronometr. Bylo to o více než 200 let od tohoto okamžiku. "Já si toho všiml až o hodně později a téměř celý zbytek života jsem vymýšlel jak se dostat zpět. Nedalo se cestovat nadsvětelnou rychlostí, byl to důsledek těchto časových experimentů. Když jsem se konečně vrátil, bylo mi jasné, co musím udělat. Teď víte, co by se stalo, kdybych nic neudělal. Chtěl jsem to zničit jednou provždy, ale myslím, že dokážu vytvořit zařízení, které bude neutralizovat změny subprostoru. Potřebuji abyste přesvědčil kapitána, nebo se o to alespoň pokusil. Čím méně lidí ale tohle video uvidí, tím lépe. Tady máte zpátky vaši zbraň, na důkaz toho, že vám věřím."
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue25/25Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 9:53 am

"Takže jediné co musíme udělat je přesvědčit kapitána, že projekt nemůže být ještě uskutečněn.
Já se ho nějak pokusím přesvěčit, vy zatím pracujte na neutralizátoru."
Nevím jestli jim mám věřit, ale také nemám co ztratit, když jim věřit budu.
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny (Časový výzkum) Left_bar_bleue0/0Johny (Časový výzkum) Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 6:46 pm

"Počkejte, mám nápad. Stejně se budeme potřebovat dostat na planetu Idires a provést můj plán. A to všechno dřív než tohle zařízení zase spustí. Jestliže u stíhačů upravíme nadsvětelný pohon, dostaneme se tam opravdu rychle a pak už jen dodělám tenhle přístroj a bude to." Pak šel a trochu se povrtal v motorech 6ti stíhačů. "Tak jo pánové, nasedat a za mnou." Vlezli jste do stíhaček. Jeden z vědců přes počítač stíhačky naboural systém dveří a otevřel tak hangár. Vyletěli jste ven a než si otevření hangáru kdokoli všiml, zrychlili jste na rychlost světla. Po chvíli jste vylelěli u nějaké planety. "Přistáváme." Sestoupili jste do atmosféry a pak jste dosedli na zem u nějaké chatrče. Tam čekali další 3 Garnharové. "Vítejte pánové." Řekl jeden z nich. "Tak jak to pokračuje?" Zeptal se Valoni. "Myslím že ten stroj už dokážu spustit. Ale s tím neutralizátorem jsme moc nepokročili, zbývá už jen málo času." Pak jsi chvíli pomáhal Valonimu se stavbou neutralizátoru a když byl dokončen, šel jsi s ním do nějaké podivné místnosti s ještě podivnějším strojem. "Tohle je stroj kterým se teď vrátíme časem do doby před zkouškou té zpomalovací technologie. Pokud neutralizátor přidáme k tomu stroji, bude měnění času celkem bezpečné. Tak to spusťte." Jen to dořekl, už jsi seděl na židli před počítačem a jeden z vědců zavolal: "Mám to!" Byl to Valoni. Právě na jeho počítači svítil vzorec, na který se tak dlouho snažilo tolik vědců přijít. Byly na něm ale vidět rozdíly oproti tomu "minulému". Za něco málo přes měsíc byla zkouška. Všechny testy proběhly na výbornou a jenom ty s Valonim jste věděli o tom, co se vlastně nikdy nestalo.

KONEC PŘÍŠTĚ DOSTANEŠ MISI KDE NEBUDE TAKHLE TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ Very Happy A jestli tě to náhodou bavilo tak stry za předčasný konec Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
Sponsored content





Johny (Časový výzkum) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (Časový výzkum)   Johny (Časový výzkum) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Johny (Časový výzkum)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Johny
» Johny: trable
» Johny: Therus

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space empires :: Hra :: Dokončené mise-
Přejdi na: