Space empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sci-fi textové RPG z daleké budoucnosti.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sanya

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Sanya Left_bar_bleue0/0Sanya Empty_bar_bleue  (0/0)

Sanya Empty
PříspěvekPředmět: Sanya   Sanya Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 1:02 am

Letíš na lodi. Máš úkol, ale něco se děje. Něco je špatně.

---------------

Ocitáš se na jedný planetě. necháš jí indetifikovat ve tvojí databázi v PDA, ale planeta nebyla nalezena. Nejspíš jsi objevila novou planetu?

---------------

Oskenovala jsi planetu, je dýchatelný vzduch, je to celkem malinká planetka a je tu nějáká základna, ale zdá se ti to divné, když jsi tu planetu nenašlaa v PDA. Měla by jsi to jít prozkoumat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Derk Yall
Pán hry
Pán hry



Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 02. 12. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 1-3/2
HP:
Sanya Left_bar_bleue50/50Sanya Empty_bar_bleue  (50/50)

Sanya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanya   Sanya Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 2:29 am

Nová, neobjevená planeta, nezanesená do žádné mapy, hurá, pojmenuji jí. Ten sarkasmus mě jednou zabije, podobných prdelí, které nikomu ani nestáli o pojmenování jsem viděla a navštívila dostatek. Scénář je pokáždé stejný, nalezne se nová planetka, přistane se, zabije tam dva týdny svého života v naivní představě o vzácném nálezu a pak zcela naštván vypadne z planety a ani se neobtěžuje jí pojmenovat. Kolikrát se mi jen tohle stalo?
Teda, abych jen nekřivdila, půda zde byla zbarvena podobně jako na Ravanu, což nijak zvlášt nezvedalo kvalitu téhle prdele galaxie.

Tak, teď všechno popořadě. Těším se až se po dvou dnech marodění pořádně najím a ejhle ocitnu se na tomhle zapadákově? Ať to provedl kdokoliv, rozbiju mi obličej za mučení mého vyhládlého žaludku. Bohužel okolní "fauna" nepřekýpala živočichy, ba ani rostlinami, přesně jako doma. Tedy, označovat Ravan za domov již bylo staré, mým domovem již skoro dva roky tvořila rozlehlá místnost plná všelijakého harampádí na TCFS Argo. Tam se nachází má měkká, pohodlná postel, na které se událo již mnoho neuvěřitelných věcí.

Zpátky k realitě, neni čas zalétávat myšlenkami ke Wilhelmovi, teď se z toho musím dostat. Co mi zbývá, neznám terén, denní dobu, ani jak chladno bude v noci. Zkusím to co vždycky, jít prostě za nosem.
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Sanya Left_bar_bleue0/0Sanya Empty_bar_bleue  (0/0)

Sanya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanya   Sanya Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 6:46 pm

Šla jsi přímo za nosem. V dáli jsi viděla poměrně velký kopec a rozhodla ses, že se tam mužeš jít podívat, přinejmenším budeš mít lepší výhled.
---------------
Na kopci, samozřejmě, nebylo nic zajímavého, ale když jsi se rozhlédla něco jsi uviděla-že by ta základna? Začala jsi přemýšlet, zda-li tam jít.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Sponsored content





Sanya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanya   Sanya Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sanya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sanya Zerg

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space empires :: Hra :: Mise - Star Ocean One-
Přejdi na: