Space empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sci-fi textové RPG z daleké budoucnosti.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Khar Shinji (Pod útokem)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 7:40 pm

Jsi na jedné ze dvou vašich základen na planetě Iriavan. Byl hlášen útok Utalarů, kteří se s vámi o tuto planetu dělí a kvůli atmosféře nemůže ani jedna z ras tu druhou vybombardovat. Přípravy na obranu již probíhají v plném produ, aktivují se energetické štíty, montují se plasmové kulomety a podobně. Zbrojnice je od tvé ubikace kousek, ale není v ní moc zbraní. Ty máš u sebe pistoli a máš si vyzvednout pušku.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 7:52 pm

Běžím poklusem do zbrojnice, aby na mě zbyla aspoň jedna puška a abych se měl čím bránit až příjde útok
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 8:08 pm

Doběhneš do zbrojnice a postavíš se do řady. Po chvíli se na tebe dostane řada a dostaneš pušku. Pak vyrazíš na místo určené na mapě ve tvém datapadu. Dorazíš tam a zjistíš, že hned vedle tvé střílny bude poice pro plasmový kulomet PM-5. A zrovna ho dva nesou. Položí ho a přimontují. Pak se už jen čeká na nepřítele. Když konečně uslyšíš z vysílačky, že se nepřítel blíží, nemůžeš se dočkat akce. Nejprve je však nutno použít děla na zastavení nepřátelských vznášedel a tanků. Děla střílejí a ozývají se ohlušující výbuchy. Jedna střela letí přímo na tebe. Naštěstí ji zachytil energetický štít, druhou ale už ne a ta zničila zeď pod tebou. Padáš na zem a omdlíváš. Probouzíš se ve chvíli, kdy v polorozbořená základně zuří boj pěšáků, vozidla již byla zničena.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 9:30 pm

Postavil jsem se a podíval jsem se na PM-5, stál byla na svém místě, ale jestli fungovala... přiběhl jsem k ní, ale byla zničená, někdo přetavil generátor. Vzal jsem si svojí pušku a podíval se na bojistě. Boje se rozdělili do několika menších přestřelek a vypadalo to na vcelku vyrovnaný boj. Měl jsem výhodu, byl jsem v týlu něpřítele a ten nečekal, že by někdo přežil u okraje. Zalícil jsem a začal rychle pálit abych sejmul aspon někoho a překvapil je.
Návrat nahoru Goto down
Sorc
Šéf
Šéf
Sorc


Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 10:02 pm

Několik jich zastřelíš a zbytek skupinky se otočí k tobě a začnou po tobě taky střílet. Rychle se skryješ za kus suti a pálíš dál. Dostaneš zbytek. Můžeš je prohledat, jestli u sebe něco nemají nebo můžeš jít dál a pravděpodobně tak zachránit další životy svým lidem.
Návrat nahoru Goto down
https://spaceempires.forumczech.com
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 11:01 am

Doběhnu k nim a prohledám je, kdyby náhodou něco měli u sebe. Po chvilce sem uslyšel další zvuky z bitvy a rozeběhl jsem se tím směrem
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Nov 29, 2009 11:24 pm

*záskok za sorce, snad nevadí*

Chtěl jsi ty vojáky o něco obrat, ale nestihl jsi to, blížila se k tobě další skupina vojáčku a ty jsi rychle utekl k úkrytu k jednomu z tvejch kamarádů. ,,Je to prohraný! Blíží se jejich posili a my dostaneme velký HOVNO. Všechny nás zabijou!" pověděl ti voják. ,,Měli bychom se snažit utéct z bojiště, dokud nepřišli posili, co ty na to?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeThu Dec 03, 2009 10:17 pm

*Jako bys mi Maxíku mohl vadit Smile *
"Padáme odstud, hrdinů už bylo dost a já mám svůj život vcelku rád. Je v provozu ještě jéždí kanalizace? Vím, jak se z tama dostat na několik kilometrů ze základny."
Vyklonil jsem se z úkrytu a vypálil několik dávek na příbližující se vojáky
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 10:58 pm

,,Ne, je rozbitý, musíme po svejch se proplížit k autu, ale chtělo by to vzít ještě někoho, sami nemáme moc šance, ale zase to bude trvat dýl... CO navrhuješ?!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 11:20 pm

"Jdeme k autům a pokud po cestě narazíme na naše, tak je poberem. Jinak se nazastavujeme. Na tři vyběhneš, kryju tě a pak ty mě.Raz, dva, tři!!! bež bež bež!"
Když se spolubojovník rozeběhl, opět sem se vyklonil a nasypal nepřátelé další dávkou. Po chvilce jsem se rozeběhl směrem, kam měli být auta a kámoš mě kryl.
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 11:29 pm

Takhle se vám podařilo doběhnout k autum a sehnat dalších šest vojáků. Jedete pryč.

-----
V autě se tě jeden z vojákl zeptá ,,co bude teď? budou nás mít za zrádce, nemužeme se vráti."
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 8:24 pm

Jeli jsme dost dlouhou dobu na jih a pak zaparkovali v lese. Všichni vystoupili, zjistili jsme jak na tom jsme a jestli má někdo nápad, co bysme měli dělat. Já tuhle oblast moc neznal, tak sem se nechal vést
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 9:12 pm

,,Ha, já vim kde je jedna z malých základen. Mohli bychom se tam podívat. Bude tam vysílačka, zbraně, jídlo a další věci. Co vy na to?" Všichni souhlasili. Došli jste do bunkru a vydali jste se k vysílačce. ,,Ty, měl bys mluvit..." pověděl ti jeden z vojáků. Nejdříve jsi nesouhlasil ale pak jsi vzal vysílačku a...
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 9:37 pm

"Tady Khar Shinji, voják jednotek Erantiinského imperia, slyší mě někdo?"
Nic se neozívalo, jen statické rušení.
"Tady Khar Shinji, voják jednotek Erantiinského imperia, slyší mě někdo? Pokud toto vysílání slyší nějaké erantiinské jednotky, prosím, ozvěte se"
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 6:54 pm

Konečně se něco ozvalo ,,Slyšíme vás, jaký je stav? Vyhráváme bitvu? Opakuji, jaký je stav? vyhráváme bitvu?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 8:01 pm

"Negativní, ztratili jsme základnu. Opakuju, ztratili jsme základnu. Ztráty jsou témět 100%, potřebujeme okamžitý odvoz nebo souřadnice, kam se máme dostat."
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 9:20 pm

,,Negativní, vrať te se na své pozice a braňte základnu ať to stojí, co to stojí. Opakuji, braňte základnu. Konec."

,,Sakra!" řekl jeden z tvejch kamarádů ,,nemůžeme se tam vrátit! Je to šílenství! Co budeme dělat?!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 10:16 pm

"Už jste někdy přemýšleli o dezertaci?" Nechal jsem tu otázku chvilku vyset ve vzduchu a dodal:"Není někde poblíž vesmírný přístav? Někde se najde loď, kterou nikdo nehlída a zmízíme z téhle planety dřív, než tu natáhnem bačkory. Odletíme ze systému a asi se už do eratiinského imperia nevrátíme...Co vy na to?"
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 10:20 pm

,,To je moc velký riziko-nejbližší přístav je několikset mil odsud, ten na základně zničili. Taky bychom tu mohli počkat jestli sem příjdou nějáký posily. Nebo je otravovat dokud sem něco nepošlou. CO jim zalhat něco do vysílčky?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 3:11 pm

"Hmmmm...Mohli bychom čekat taky donekonečna, ale vypadá to, že tu základnu chtějí udržet. Mohli bychom použít partizanské utoky. Hit and Run...Občas a pokaždé jinde někoho nalákáme a nějak bychom je mohli oslabit. Pokud někdo máte něco proti, tak bychom to mohli zkusit"
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 7:47 pm

Shodli jste se, že to tak bude nejlepší. Je vás celkem 11-rozděl si vojáky do týmů jak chceš.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 8:38 pm

Utvořili jsme 2 týmy, v jednom, který bude dělat návnadu, jsou 4 a druhý tým, který nachytané nepřítele zabije, je 7 členný, já sem v nádvadovém týmu. Nasedli jsme opět do aut a vyjeli z5 k základně. Když jsem tam dojeli, byli jsme na severu. Druhý tým si našel místa, kde se mohli schovat a odkud mohli skvěle zautočit na něpřítele. Můj tým vyrazil k základně, došli jsem na dohled nepřítelských hlídek a chtěli jsme vyjít z krytu, několikrát vystřelit a stáhnout se...
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 10:22 pm

Chvíli jste takhle úspěšně partizánovali přesouvali jste se z místa na místo a všimli jste si že pár kilometrů od vás přistála loď, jeden z vojáků řekl ,,zdálo se mi to jako naše loď!To je naše záchrana! " ty jsi loď zahlídnout nestačil. Buď mužeš partizanovat nebo jít obhlídnout loď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 9:18 pm

"Jde tam, jestli jsou to naši, tak mám pomůžou. Ale opatrně, určítě přistali na planině, z krytu zjistíme, jestli to jsou opravdu naši a pak tam půjdem"
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 9:45 pm

Nepatrně jste se doplížili k lodi a viděli jste jak z nívybíhají vaši vojáci a vozidla. Nikdy sis nemyslel že tak rád uvidíš vojenskou loď. Dostali jste se k lodi a tam s váma hodilo pár důstojínků řeč a vy jste jim řekli co se stalo.
--------------
Je tu nový úkol-dobýt trosky základny zpět. Dostal jsi 20 chlapů a máš zaútočit ze severu. Máš ještě možnost si s někým promluvit apod. Až budeš připraven, řekni kapitánovi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Sponsored content





Khar Shinji (Pod útokem) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Khar Shinji (Pod útokem)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Khar Shinji

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space empires :: Hra :: Mise - Erantiinské impérium-
Přejdi na: