Space empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sci-fi textové RPG z daleké budoucnosti.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Khar Shinji (Pod útokem)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 10:09 pm

Optal jsem se na to, jaké dostanem vybaví proti všemu, co by nás tam mohlo potkat. Zjistil jsem, který voják se na co specializuje a přispůsobil jsem tomu jeho výzbroj. Když jsem vše zajistil, oznámil jsem to kapitánovi a začla s přesunem na sever od základny
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 10:02 pm

Dostali jste dvě obrněný auta s těžkým kulometom-místo pro 5 lidí. Ostatní musej po svejch. Budeš v autě nebo pudeš pos vejch?
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 8:13 pm

"Tak jo, rozdělte se na 3 skupiny, 1. a 2. skupina jsou auta, 3. skupina je pěší. Je mi šumák, kdo je v autě a kdo pěšky, já jdu s váma po svých. 1. Vyjede ze západo-severu, 2. z východo-severu a 3. ze severu. 1., 2. skupino, snažte se kličkovat, at váš netrefí a hlavně nejezděte do základny, dokud tam nedoběhnem my. Jestli má někdo námitky, tak ať je řekne!" Nikdo nic neříkal. "Tak jo dámy, zašpuntovat a jdeme na to!!!" Vojáci sborově zahromovali a rozdělili se do skupin, poté jsme vyrazili k severu od základny
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 11:21 pm

Auta vyjela, vy jste běželi. Autům se celkem dařilo vyhábat se palbě nepřátelů. Ty jsi se ze zadu dostal k nepřátelům a začal jsi se svojí skupinou střílet. Bylo to všechno velmi rychlé. Nepřátelům se podařilo zničit jedno auto, ale stejně jste měli velkou přesilu. Po chvíli začali vytahovat bílou vlajku. Je na tobě, jestli je rozdrtíš a nebo jestli je ušetříš.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 1:46 pm

"Žádné slitování!!!Pobíjte je všechny!!!!" A žačla další krkvavá práce.

Když jsme skončili, oznámil jsem výsledek velení, vzali to vcelku dobře a měli jsme se sejít na bývalem nádvořišti základny.
"Mě zajímá, co nám zase chtějí." pronesl jeden voják, když jsme tam vyrazili
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 4:54 pm

Nejdřív jste tam poslouchali takové ty kecy typu že jste bojovali dobře, že je čas na protiútok atd. Začalo se mluvit o tom, kdo bude protiútoku velet. Bylo tam také tvé jméno. Přišel k tobě jeden z důstojníků a zeptal se tě ,,chete velet protiútoku?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 9:14 pm

* To jsou mi teda okolnosti, to tam není ani jeden velitel, že do toho musím já? Very Happy *
"Pane, ano, pane!" a zasalutoval jsem
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 9:19 pm

,,Můžete vyrazit s tím co máme teď, nebo můžete počkat na posily?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 10:45 pm

"Podle toho, proti čemu budeme stát, pane. Jestli bude odpor podobný, zvládneme to bez posil, ale pokud bude větší, žádám o doplnění stavu!"
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 7:58 pm

,,Mělo by jít jen o pěší jednotky. Nic těžkýho. Vezmi si muže a rozdrť je. Jestli chceš, mužeš si ještě odpočinout"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 10:22 pm

Chvíli jsem s mojí jednotkou odpočínal, obvazoval rány, zpravoval zbraně a vybavení. Po pár hodinách jsme poklusem vyrazili. Začalo se stmívat, takže na naši straně bude stát rouška noci a moment překvapení. Zjistil jsem si, kam máme dorazit a přizpůsobil jsem rychlost postupu, aby jsme tam dorazili kolem 3 hodiny v noci, kdy je člověk nejméně pozorný.
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 3:55 pm

Konečně jste k nim dorazili. Neviděli jste žádné hlídky, řekl sis že tohle je ta nejlepší šance. Útok začal. Jejich odpor nebyl silný, za několik minut jste dobyli první část jejich základny. Byl jsi celkem udivěný, myslel sis, že jich bude víc. Mnohem víc. Od zvědů jsi se dozvěděl, že dále mají další opevnění. Můžeš buď: Zaútočit rovnou proti základně, z leva, z prava nebo se rozdělit na 3 menší armádky a zaútočit ze všech stran najednou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
Raptore
Nováček
Nováček
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 5-7/0
HP:
Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 7:23 pm

Frontální útok je sebevražda, pravé křídlo je vždycky lépe bráněno než levé, takže půjdem zleva
"Mám plán, máme nějaké dálkově odpalované granáty nebo bomby? Jestli ano, tak vytvoříme 3 skupiny a bomby nastavte na postupný odpal, at hezky bouchaj jedna za druhou. 1. a 2. skupina se bude skládat pouze ze 2 můžu, kteří dojdou na nepřítelský dostřel, použijou dálkově odpalované bomby a rychle z tama zmizí. 3. skupina půjde utokem na levé křídlo, kde se pokusíme prorazit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Khar Shinji (Pod útokem)   Khar Shinji (Pod útokem) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Khar Shinji (Pod útokem)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Khar Shinji

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space empires :: Hra :: Mise - Erantiinské impérium-
Přejdi na: