Space empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sci-fi textové RPG z daleké budoucnosti.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Johny: Therus

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 11:24 pm

"Pohlídám tábor a trochu pocvičím Ryuua"
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 6:44 pm

Chvíli jsi si hrál s Ryuu, ovšem za nedlouho k tobě přišel jeden z kmenu ,,hej ty, víš co je tohle za zvíře a jak s ni mzacházet?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 6:47 pm

"Vlastně ani nevim.... Je to docela podobný mojí kočce, co jsem dostal když mi bylo ještě 5, ale je to trochu jinačí... Víte moje kočka se taky jmenovala Ryuu, ale jestli víte jak s tímhle tvorem zacházet a co mu dávat jíst, byl bych rád kdybyste mi to řekl..."
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 8:01 pm

,,Může se z něj stát dobrej kámoš a parťák v boji. Záleží na tom jak ho vychováš. Je to ejště mládě, nejvýživnější pro něj budou kařeny z takovejch těch trnatejch rostlin. Měl bys s nim chodit a cvičit ho-ať je pořáděn silnej. Teď mu běž najít nějáký jídlo, to bude potřebovat."
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 8:18 pm

"Tak díky..... Pojď Ryuu, najdemem Ti nějaké jídlo...."
Šel jsem do toho lesa, kde jsem chytil Ryuua, protože tam byly ty trnitý rostliny.
Tak..... Teď se jen dostat ke kořenům..... Asi tu kytku trochu obkopu, a utrhnu jen kořeny dál od ní...
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Šéf
Šéf
Maxicek


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 15. 11. 09

Character sheet
Peníze:
Damage/armor:
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue0/0Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 4:00 pm

Šel jsi s Ryuu do toho, uhm, lesa. Těch kytek tam bylo spoustu. Opatrně jsi okolo jedný z nich odhrabával zemi. Uviděl jsi kořeny. Vytáhl jsi je a dal je Ryuu, která se s chutí pustila do jídla. Když si měl těhle kořenů víc tak sis řekl že bys mohl taky ochutnat hmmm, neni to tak špatný. Je čas aby se Ryuu trochu proběhla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.czechrpg.zforum.biz
seven73352
Nováček
Nováček
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 11. 09

Character sheet
Peníze: 100
Damage/armor: 2-3/1
HP:
Johny: Therus - Stránka 2 Left_bar_bleue25/25Johny: Therus - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 7:34 pm

"Tak jo Ryuu, teď Tě naučím, jak taky něco ulovit...."
Uviděl jsem něco, co vypadalo jako hlodavec..... Teď potom skočím a pokusim se to chytit, aby Ryuu viděl jak na to
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Johny: Therus - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny: Therus   Johny: Therus - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Johny: Therus
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Johny
» Johny: trable
» Johny (Časový výzkum)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space empires :: Hra :: Mise - Garnharská vesmírná říše-
Přejdi na: